Лукашенко оскандалився висловлюванням про медицину в Україні: усе пох**ено! - Запоріжжя.Info

Лукашенко оскандалився висловлюванням про медицину в Україні: усе пох**ено!

Олександр Лукашенко різко висловився про ситуацію з медициною в Україні та запропонував кликати українських лікарів на роботу до Білорусі. На скандальну заяву опального політика вже відреагували в міністерстві закордонних справ України.

Так, глава МЗС Дмитро Кулеба звинуватив його в черговий брехні про Україну. Про це міністр 16 грудня написав у своєму Twitter, коментуючи відео з емоційним виступом Лукашенка перед медпрацівниками в Могильові.

“Мені шкода, що буде після цього. Ось це усе, вибачте, буде пох**ено, і буде як в Україні!”, – поділився Лукашенко думками про ризики в разі його відходу від влади.

Він вважає, що в Україні без склянки ніхто не лікує, немає ліків, а лікарі тікають з країни.

“Якщо кубушку розкрив і там щось є – лікувати будуть. Тому що ні ліків, ні біса немає. І лікарі зараз почали звільнятися. Ось подивися, може нам запросити українців – хай їдуть до нас. Не треба їх виштовхувати. Якщо потрібно! Ну хтось до Польщі хоче – давай відпустимо до Польщі, нехай їдуть. А ми візьмемо українців”, – заявив Лукашенко.

Подібні висловлювання обурили голову МЗС України. Кулеба звернув увагу, що такі словесні нападки на Україну в підсумку тільки грають проти самого Лукашенка.

“Можна скільки завгодно поширювати брехню про Україну, але результат буде тільки один: падіння підтримки в очах українців”, – пише міністр.

Він зазначив, що за рік українці різко змінили своє ставлення до Лукашенка.

“Рік тому до Лукашенка позитивно ставилися 66% українців, негативно – лише 15%. Нині, зокрема завдяки таким заявам, понад 48% негативно, лише 38% позитивно., – наводить Кулеба дані соцопитування.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com