Лідер за злочинністю: чому у Запоріжжі зберігається високий рівень криміногенної обстановки та як це змінити | Запоріжжя.Info

Лідер за злочинністю: чому у Запоріжжі зберігається високий рівень криміногенної обстановки та як це змінити

Крадіжки, шахрайства та розбої: щороку в Україні вчиняють майже мільйон злочинів. 40% з них — тяжкі, решта — кримінальні проступки, кажуть у Міністерстві внутрішніх справ. За словами генпрокурора, Ірини Венедіктової, Запорізька область залишається однією з найбільш криміногенних.

Криміногенна обстановка у Запорізькому регіоні далека від ідеальної. Рівень злочинності на 10 тисяч населення є одним з найвищих у країні  — майже 60% проти 47% середньостатистичних, кажуть у генпрокуратурі України. А от чи відчувають себе у безпеці мешканці обласного центру, про це ми спитали у них самих. Серед головних причин криміногенної обстановки у Запоріжжі правоохоронці називають алкоголізм, наркоманію та безробіття. У місті діє й організована злочинність.

На місцевому рівні врегулювати питання злочинності може допомогти загальна міська програма, — переконані юристи. Тільки у безпечного міста є майбутнє, коли люди не бояться за свій спокій та комфорт, — каже народний депутат Муса Магомедов. Тому  правоохоронці і місцева влада мають об’єднати зусилля. Забезпечити гідну інфраструктуру та займатися профілактикою злочинності.

Від Oblivki


Від Giraff


Від Novostimira


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях