Лева із Василівського реабілітаційного центру відправляють до Африки – Запоріжжя Інфо

Лева із Василівського реабілітаційного центру відправляють до Африки

Вихідними у Василівському реабілітаційному центрі для тварин проводжали до Південної Африки одного з конфіскованих на Донеччині хижаків. Колишній господар довів тварин до майже критичного стану. А тепер в них з’явився шанс відправитись до заповідника.

Шестирічного лева на ім’я Льова ретельно готують до найважливішої подорожі у його житті. Рік тому у нього з’явився шанс відправитись на батьківщину до Південної Африки. Увесь цей час волонтери, благодійники та власники Василівського реабілітаційного центру для хижаків працювали над тим, аби повернення до історичного ареалу лева із непростою долею стало можливим.

Участі у циркових виставах цей лев не брав. Після того, як дресирувальнику вдалося його вилікувати, Льова потрапив до приватного зоопарку в Донецькій області, де кілька років провів у тісній клітці. Згодом його та ще кількох левів у вкрай виснаженому стані конфіскувала держава. Прихистити тварин зголосився Олександр Пилишенко.

З Василівки Льова відправиться до Києва, а вже звідти — полетить до Південної Африки. Там він приєднається до сімнадцятьох врятованих левів з різних куточків світу. Усі тварини живуть в умовах дикої природи, втім годуватимуть хижаків працівники парку, — розповідають засновниці заповідника для хижаків.

За кілька днів на Льову чекає знайомство із новою домівкою, її жителями та особливостями. І, після адаптації, лев нарешті розпочне своє нове — хиже життя. На дорогу додому чекають ще два леви та одна левиця віком від 4 до 6 років. У заповіднику Love Lions Alive зазначають: готові їх прийняти. Єдине питання — у документації.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com