Комаровський розповів, яким тестам на коронавірус можна вірити: "Золоте дно" - Запоріжжя.Info

Комаровський розповів, яким тестам на коронавірус можна вірити: “Золоте дно”

Відомий педіатр і телеведучий, доктор Євген Комаровський заговорив про ПЛР-тести на коронавірус. Він розповів, як не піддаватися загальній істерії і не обманювати самого себе.

Доктор Комаровський написав, що на сьогоднішній день найкрутіший бізнес — це не зброя, нафта і наркотики, а якраз ПЛР тести на коронавірус. Він назвав це справжнім “золотим дном” і зазначив, що

“Люди, що займаються тестами, можуть купити будь-які перевіряючі організації і дати по голові будь-якого лікаря, який говорить те ж, що я зараз”.

Він розповів, що сама по собі наявність тестів ніяк не допомагає стримати поширення коронавірусу. Ось, прийшли ви в лабораторію, здали тест, і що? Вам сказали їхати додому і залишатися на самоізоляції. І ви поїдете додому в громадському транспорті, поширюючи той же вірус.
Комаровський закликав і пацієнтів, і лікарів, не розглядати будь-які тести як догму.

” Я не розумію, чому до цих пір ці тести, особливо ПЛР, розглядаються як підстава для будь-яких дозволів. У вас негативний ПЛР-значить, ви можете кудись летіти. Але при явному коронавірусі ПЛР в 30% випадків — негативний. Вельми ймовірна ситуація, коли в літаку, де типу у всіх негативні ПЛР, близько 30% можуть бути з вірусом. Здавалося б, розумні люди, розвинені країни… це зайвий раз наводить мене на роздуми про те, що з коронавірусом всі рішення — не Медичні, А або політичні, або бізнес-рішення. І треба вчитися з усім цим жити, і маневрувати, і робити правильні висновки, і діяти самим правильно, щоб не постраждати”, — підсумував лікар.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com