Кіпр став популярним місцем для заробітків українців – Запоріжжя Інфо

Кіпр став популярним місцем для заробітків українців

За січень-вересень цього року за кордоном офіційно працевлаштувалися 61,9 тис. українців.

Про це повідомив Державний центр зайнятості (ДЦЗ).

Лідером серед країн, куди наші співвітчизники легально виїхали на роботу в цьому році, несподівано став Кіпр – 12,3 тис. На другому місці – сусідня Польща (4,7 тис.). Далі в рейтингу виявилися такі екзотичні держави, як Ліберія (1,9 тис.), Панама і Маршаллові острови (по 1,8 тис.). Примітно, що в РФ на офіційній основі в поточному році працевлаштувалися лише 88 українців.

Президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в коментарі для UBR.ua розкритикував дані ДЦЗ.

“Кіпр – це не місце для працевлаштування звичайних українців. Там розташовані офіси крюїнгових компаній, які працевлаштовують моряків”, – пояснив він.

За його словами, Польща залишається головним закордонним місцем для роботи українців. На підтвердження своїх слів він навів дані прикордонної служби – цієї осені з Польщі виїхало і в’їхало 229,5 тис. І 238,8 тис. наших співгромадян відповідно.

“В даний час українських працівників все ще не вистачає в таких галузях, як харчова промисловість, логістика та виробництво, а також автомобільна галузь”, – розповів він про брак робочої сили в Польщі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com