Кінець карантину в Європі – чи варто українцям планувати на це літо поїздки за кордон – Запоріжжя Інфо

Кінець карантину в Європі – чи варто українцям планувати на це літо поїздки за кордон

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко розповів українцям, чи варто вирушати на відпочинок до Європи після закінчення епідемії коронавірусу і скасування карантину. Про це розповів в інтерв’ю сайту “Сьогодні” .

За його словами, в таких країнах, як Італія, яка найбільше постраждала від Covid-19, є маса ідей на запрошення туристів. Починаючи з того, що уряд буде компенсувати частину вартості авіаквитків, наприклад, на Сицилію.

“Інше цікаве питання з тими нашими громадянами, які ще місяць тому брали тури, умовно, по 100 дол. в п’ятизірковому готелі з очевидних причин, ризикуючи своїм життям та здоров’ям своїх близьких, і їхали в ці тури. Багато хто з них, на жаль, все ще залишаються за кордоном. Зараз у них закінчуються кошти для існування, строки перебування в готелях та туристичні візи”, – нагадав віце-прем’єр. Пристайко рекомендує подумати перед тим, як планувати на це літо поїздки за кордон.

“На сьогоднішній день, коли всі країни ще закриті, коли зменшено кількість рейсів, коли навіть Україна закрита, я б рекомендував двічі подумати перед тим, як планувати на це літо поїздки за кордон”, – резюмував Пристайко.

Тож українцям слід гарненько подумати, чи варто вирушати у подорож Європою після карантину, чи краще майнути у рідну Одесу.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com