Хто претендує на пенсію у 7 тис. грн - Запоріжжя.Info

Хто претендує на пенсію у 7 тис. грн

У разі запровадження накопичувальної пенсійної системи мінімальний розмір пенсій майбутніх пенсіонерів становитиме близько семи тисяч гривень.

Про це сказала міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

«Що стосується семи тисяч гривень, це якраз була наша дискусія з президентом, коли ми говорили про накопичувальну систему. Тому що я йому розповіла, що відбувається в солідарній системі, яка сьогодні ситуація, як сьогодні важко підвищувати пенсії, бо в 2016 році був зменшений ЄСВ і вдвічі зменшилися ресурси Пенсійного фонду відповідно, і як сьогодні нам важко індексувати пенсії і взагалі пояснювати людям, чому такі малі розміри пенсій, коли і карантин, і економіка не зростає», — зазначила очільниця Мінсоцполітики.

За її словами, жоден уряд за 16 років не спромігся запровадити накопичувальну пенсійну систему.

«Я розказала про втрачені можливості і показала, для чого вона потрібна. Я окремо зробила розрахунок — я з ним і прийшла — де показала на мінімальному внеску, коли 300 гривень людина сплатить на свій рахунок накопичувальний, 300 гривень туди перерахує її роботодавець і як ці 600 гривень за певний період часу перетворюються в його власний людський капітал, який потім людина може використати на пенсію», — сказала Лазебна.

Міністерка також зазначила, що щомісячна виплата з накопичувального фонду для кожної людини додатково до солідарної становитиме 3200 гривень.

«Ми подивилися, яка в нас сьогодні є солідарна пенсія і з накопичувальною ми можемо сміливо говорити, що ми можемо, навівши порядок у солідарній, вийти на 7000 гривень», — пояснила вона.

Водночас Лазебна зауважила, що такий розмір пенсій з’явиться лише тоді, коли буде запроваджена накопичувальна система.

«Накопичувальна система робиться для більш молодих, для пенсіонерів вона не запроваджується», — зауважила міністерка.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com