Хто найбільше збагачується на пандемії - Запоріжжя.Info

Хто найбільше збагачується на пандемії

Пандемія змінила перелік найпопулярніших вакансій, зробивши професію таксиста однією з найбільш попитних. У середньому їм готові платити 19 тис. грн.

Карантинні обмеження також уплинули на готовність українців переїхати в інший регіон чи країну для здобуття більшого прибутку.

Представниця кадрового порталу Jooble Олена Кірільєвніна каже, що в березні, у порівнянні із січнем 2021 року, кількість вакансій для таксистів злетіла на 17%.

“Усе тому, що українці втрачають роботу, когось відправляють у неоплачувану відпустку, і в підсумку доводиться шукати тимчасовий заробіток. Найпопулярніший із них – водії в службу таксі”, – каже Олена Кірільєвніна.

У результатах опитування рекрутингової компанії ANCOR ідеться про те, що 63% робітників фізичної праці готові переїхати в інший регіон країни або за кордон заради роботи за контрактом або вахтовим методом.

Кірільєвніна зазначає, що попит серед українських претендентів на роботу за кордоном із настанням карантину тільки зріс. Найпопулярнішими напрямками залишаються Польща, Німеччина, Чехія, Литва та Італія.

Зі слів експерта з ринку праці Сергія Марченка, через карантинні обмеження роботодавці у великих містах стали лояльнішими до віддаленої роботи.

“Багато людей, які жили в низькооплачуваних регіонах, як, наприклад, Чернігівська, Закарпатська області, Житомир, Кропивницький, зараз мають можливість отримувати київські зарплати”, – зазначив Марченко.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com