Хто на Запоріжжі отримає грошову допомогу? - Запоріжжя.Info

Хто на Запоріжжі отримає грошову допомогу?

Щорічну разову грошову допомогу у Запоріжжі отримають ветерани війни. Виплати коштів із держбюджету проводяться з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Станом на 7 травня грошові виплати отримали близько 14 тисяч осіб загальною сумою 18,9 млн грн. Загалом жецього року право на отримання такої допомоги мають 16,5 тисяч осіб. Про це повідомляють на сайті Запорізької міської ради.

У міськраді пояснили, хто і скільки коштів отримає цьогорік:

  • особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 4 421 грн.;

II групи – 3 906 грн.;

III групи – 3 391 грн.;

  • учасники бойових дій, постраждалі учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового утримування їхніх батьків – 1 491 грн.;
  • особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною — 4 421 грн.;
  • члени сімей загиблих і дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини(чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасники війни та жертви нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге– 966 гривень;
  • учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримування; особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612 гривень.


ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com