Кабмін знайшов гроші на дешеву іпотеку – Запоріжжя Інфо

Кабмін знайшов гроші на дешеву іпотеку

Кабінет міністрів України схвалив випуск облігацій внутрішньої державної позики на 20 млрд гривень. Цим коштом буде придбано акції додаткової емісії держкомпанії «Українська фінансова житлова компанія».

Про це повідомляється на засіданні уряду 22 вересня, яке транслювалося на Youtube.

Згідно з документом, Міністерство фінансів України протягом 2021 року здійснює:

придбання у державну власність акцій додаткової емісії ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» в сумі 20 млрд грн в обмін на облігації внутрішньої державної позики;
випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 20 млрд грн із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу до 13 відсотків річних, в тому числі шляхом додаткового випуску ОВДП на ринкових умовах, що склались на найближчих до додаткового випуску аукціонах з розміщення цих облігацій внутрішньої державної позики.
У серпні постановою Кабінету міністрів були затверджені умови, на яких «Українська фінансова житлова компанія» забезпечуватиме громадян України житлом на умовах фінансового лізингу та іпотечного кредитування за рахунок власних та залучених коштів.

«На сьогодні тільки на житловому обліку перебувають більше 650 тисяч сімей, з яких понад 100 тисяч — родини державних службовців», — йдеться в документі.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com