Кабмін затвердив порядок військової підготовки до національного спротиву – Запоріжжя Інфо

Кабмін затвердив порядок військової підготовки до національного спротиву

Підготовку українців до національного спротиву розпочинатимуть зі школи.

Кабінет Міністрів України затвердив порядок організації та проведення військового вишколу українців у рамках програми національного спротиву.

Повідомляється, що загальновійськову підготовку поділять на початкову та базову підготовку. Причому підготовку українців розпочинатимуть ще зі школи. Загалом її будуть проходити громадяни допризовного, призовного віку, військовозобов’язані і резервісти.

“Загальновоєнна підготовка громадян здійснюється у мирний час та особливий період незалежно від політичних та інших переваг, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання з метою формування у суспільстві готовності до сталого опору агресору, зокрема в інформаційному просторі, патріотичній свідомості та стійкої мотивації, набуття та підтримання громадянами знань та практичних умінь, необхідних для захисту України”, – зазначено у тексті постанови.

Відповідатиме за організацію загальновоєнної підготовки Міноборони. Допомагатиме ж військовому відомству з початковою підготовкою Міністерство освіти, а також центральні органи виконавчої влади при базовій підготовці.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com