Кабмін працює губкою, яка вбирає в себе всі негативи, які відбуваються у владі, – Ігор Артюшенко – Запоріжжя Інфо

Кабмін працює губкою, яка вбирає в себе всі негативи, які відбуваються у владі, – Ігор Артюшенко

4 березня Володимир Зеленський скликає позачергове пленарне засідання Верховної Ради, на якому може бути розглянуто відставку уряду, повідомляє «Прямий».

Тему обговорили в ефірі програми «Акценти».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко звернув увагу, що рішення влади знову приймались з порушеннями.

– В середу буде щось відбуватися. Я кажу «щось», тому що насправді ми маємо дику ситуацію, з порушенням регламенту, коли спочатку навіть не були оприлюднені питання. Зараз, наскільки я пам’ятаю, вже все таки є перелік питань, які збираються обговорити на позачерговому засіданні, але народні діючі депутати в соцмережах пишуть, що наразі досі не надані відповідні документи.

Є закон про регламент, згідно якого при скликанні позачергового засідання депутатам мають роздати документи за три дні. Ми можемо почекати понеділка, хоча тоді все одно залишиться два дні до засідання, –  наголосив політик.

Говорячи про перспективу відставки уряду Ігор Артюшенко висловив думку, що нинішній склад Кабміну був сформований для порятунку рейтингів Зеленського.

– Я переконаний, що перший, хто «полетить» з нинішньої влади це буде уряд, бо на моє переконання, цих «no name» туди навмисно брали для того, щоб потім ними можна було легко пожертвувати, врятувавши рейтинг пану Зеленському. Це перша позиція. Друга – я думаю, що як мінімум один міністр залишиться. Є поважний міністр, який у нас очолює МВС, і як, виявилось останнім часом, і МОЗ, і взагалі є рятівником української нації. От я думаю, що він залишиться.

Насправді я думаю, що якщо відставка всіх відбудеться, то вона буди трохи пізніше, тому що ще не прийняті ці вкрай непопулярні рішення щодо ринку землі, а особливо, щодо приватизації державного сектора. Все таки до того Кабмін працював тією губкою, яка вбирала в себе всі негативи, які відбуваються у владі. Зараз їх просто викинуть, поміняють на наступну, більш чисту, – сказав парламентар.

Політик прокоментував ймовірне включення в уряд Сергія Тігіпка.

– Ті прізвища, які лунають в ефірі, чи той самий Тігіпко, чи хтось ще, насправді викликають подив, тому що тоді це точно не співпадає з ідеологією нових облич, яку нам пропагувала нинішня влада, – сказав Ігор Артюшенко.

Повна версія ефіру:

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com