Ігор Коломойський прагне повернути собі “ПриватБанк” і прагне дефолту України – Запоріжжя Інфо

Ігор Коломойський прагне повернути собі “ПриватБанк” і прагне дефолту України

Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

В таких умовах президент Володимир Зеленський має прийняти стратегічне рішення в інтересах України: про неповернення установи Коломойському, підкреслив Порошенко.

“У влади вистачило духу на законопроєкт, який гарантує неповернення “ПриватБанку” його колишнім власникам, і проголосувати його у першому читанні. На жаль, забракло волі, щоби ухвалити його не лише за основу, але й в цілому, – як наполягала “Європейська Солідарність”, – нагадав п’ятий президент.

“Європейська Солідарність” наполягає, щоб цей законопроєкт був першим в порядку денному найближчого позачергового засідання Ради. На наші голоси за цей закон суспільство може впевнено розраховувати. Ми також готові запропонувати владі регламентний механізм, як очистити поправочний спам борців за дефолт. Та куди більшою мірою, ніж від нас, результат залежить від президента Зеленського. Настав момент істини. Національні інтереси України диктують главі держави єдине правильне рішення. Незважаючи на непомірні апетити свого колишнього бізнес-партнера і давнього політичного союзника – треба зробити вибір на користь десятків мільйонів українців. Ми вимагаємо від президента прийняти стратегічні рішення в інтересах України. Вже сьогодні, бо завтра буде пізно”, – наголосив він.

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com