Ігор Артюшенко – Зеленський почав задовольняти забаганки терористів - Запоріжжя.Info

Ігор Артюшенко – Зеленський почав задовольняти забаганки терористів

Народний депутат України восьмого скликання Ігор Артюшенко назвав тактику окупантів – хижою тактикою вбивць, а також зазначив, що дії Зеленського роблять з українців овець, які один за одним йдуть на обід вовкам.

Таку заяву нардеп зробив у соціальних мережах, коментуючи перемовини між ватажками бандитських угрупувань на Донбасі та президентом України й наслідки від них. Ігор Андрійович каже, що в Зеленського добре серце лише стосовно терористів, бо ж сьогодні на Донбасі загинув український боєць, а українські військові не відповіли. Така поведінка Зеленського тільки розпалює апетити у терористів і вони розуміють, що можна вбивати скільки завгодно, бо за це їм нічого не буде – каже Артюшенко.

Зеленський вирішив порушити загальновідомі правила перемовин з терористами та почав задовольняти їх забаганки.

Ми не знаємо, що в результаті таємних перемовин з ватажками так званого “ДНР” їм віддав Зеленський минулого разу, але зараз вони хочуть більшого — частину території України.
Якщо він продовжить торги та виконає вимоги або піде на інші потурання, то через два тижні терористи знову щось вимагатимуть.

Це хижа тактика вбивць.
А Зеленський робить з українців овець, які по черзі йдуть на обід вовку.

Сьогодні загинув боєць, але у Зеленського добре серце лише коли це стосується терористів, а тому українські військові не відповіли.

Таким чином російські окупанти зрозуміють, що можна вбивати скільки завгодно, бо за це їм нічого не буде.

Чекаємо на наступні жертви…
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com