Ігор Артюшенко: Усі учасники Революції Гідності можуть отримати вирок, як Стерненко - Запоріжжя.Info

Ігор Артюшенко: Усі учасники Революції Гідності можуть отримати вирок, як Стерненко

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили вирок Сергію Стерненку, якого засудили до семи років ув’язнення з конфіскацією половини майна.

Голова Запорізької територіальної органрізації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко зазначив, що вирок Стерненку – приклад політичної розправи ручного суду.

«Згадайте слова Венедіктової яка публічно говорила про те, що треба прибрати амністію з майданівців. Якщо це зробити, то всі учасники Революції Гідності так само як і Стерненко, можуть стати на лаву підсудних і отримати по п’ять, по сім, по десять років ув’язнення. Тобто фактично це – реванш таких діячів як Портнов, партії ОПЗЖ, які, після того, як Зеленський став президентом, відчули в собі владу і займаються політичними розправами проти українських патріотів».

«Ми сьогодні бачимо оцю подвійну гру – коли РНБО, Зеленський каже, як він став державником-патріотом, як він переслідує Медведчука-Козака, СБУ робить підозру проти Шарія, ще шось, а по факту судять патріота Стерненка і дають йому сім років», – наголосив політик.

 ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com