Гуртожиток у Запоріжжі назвали «аварійним», а його мешканців змушують терміново з’їхати буквально на вулицю (відео, фото)) - Запоріжжя.Info

Гуртожиток у Запоріжжі назвали «аварійним», а його мешканців змушують терміново з’їхати буквально на вулицю (відео, фото))

Наприкінці грудня ми розповідали про гуртожиток в Комунарському районі, який за скаргами мешканців давно потребував ремонту. Будівля мала значні тріщини, на які тривалий час ніхто не звертав уваги. Після того, як відео та фото будівлі були опубліковані в мережі, а саме те в якому стані вона наразі перебуває, історія не очікувано отримала продовження.

Як повідомили мешканці будівлі журналістам «Форпост», їх змушують покинути гуртожиток, при цьому не гарантують повернення у власні кімнати. Більш того, люди навіть не знають скільки триватиме ремонт та чи буде він взагалі.

Фото: Форпост

Гуртожиток розташовується по вулиці Космічна 110 а, наразі  будівля є власністю «Запорізького виробничого підприємства “НЕОН” Українського товариства глухих». На початку січня мешканців повідомили, що у гуртожитку провели інспекцію, яка прийняла рішення, що він знаходиться в аварійному стані. В зв’язку з цим людям у період 5 днів необхідно покинути помешкання. Важливо й те, що деякі з мешкнців стояли в черзі на квартиру, які так і не отрмали, а ці кімнати все, що вони мали.

“Було озвучено, що працівники підприємства та інваліди, які мешкають в гуртожитку отримають помешкання. Проте жодних гарантій того що можна буде повернутись назад та коли нікому не дали. Всі інші, хто проживає тут вже багато років, проте на підприємстві не працює повинні просто кудись виселитись”, – розповів мешканець гуртожитку Олександр.

В наказі, який надали мешканцям, йшлось про те, що договір з підприємством розривається, куди далі йти людям посеред зими було повідомлено вже поза межами документу. Частині людей, що працюють на підприємстві запропонували пожити в іншому гуртожитку, проте не повідомили який час та, звісно, про документальну домовленість мови не було.

Фото наказу, надано жителями журналістам “Форпост”.

Журналісти «Форпост» намагались поспілкуватись з комендантом гуртожитку та по сумісництву заступницею директора підприємства, проте отримали відмову, спочатку через свята, а потім через небажання давати коментар телефоном.

Згідно з інформацією з власних джерел, жодних представників громадськості та районних адміністрації на так званій «комісії», яка затвердила аварійність будівлі не було. Задовго до цього, мешканці звертались до районної адміністрації з проханням вплинути на прискорення ремонту будівлі,  втім отримали відмову, адже гуртожиток не на балансі міста.

Після звернень мешканців, райадміністрація спрямувала запит до «Українського товариства глухих», але на момент оголошення про аварійність, відповіді ще не отримала. Мешканці звернулись до міськради з заявами, проте розгляд їх відбуватиметься впродовж 30 днів. Люди повідомили, що більша частина вже виїхали з приміщення, адже їм погрожували відключенням комунальних послуг посеред зими. Втім дехто не бажає залишати свої домівки, адже бояться залишитись без даху над головою.


Журналісти “Форпост” спрямували інформаційний запит до органів місцевого самоврядуваня і продовжують слідкувати за ситуацією. За її розвитком спостерігайте на нашому сайті.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com