Гордон жорстко висловився про діяльність одного з міністрів - Запоріжжя.Info

Гордон жорстко висловився про діяльність одного з міністрів

Завезена в Україну вакцина від коронавирусной інфекції CoviShield викликає багато запитань.

Про це заявив журналіст Дмитро Гордон. За його словами, ніхто не знає реальної вартості даного препарату. Ще ніколи такого не було, щоб держава вустами міністра охорони здоров’я говорило, що не можна назвати ціну.

«Нічого собі, не можемо сказати ціну. Ми з вами платимо податки справно. Я плачу величезні податки, і я наймаю чиновників, в тому числі і главу МОЗ, щоб вони забезпечували мені комфортне життя. У зв’язку з цим, глава МОЗ, будь добрий, поясни мені, де ти взяв вакцину, по-перше, що це за вакцина, скільки вона коштує. Ми порівняємо ціну на Covishield з цінами на інші вакцини, і ще подивимося, навіщо ти це привіз і так далі. Не треба називати її AstraZeneca, це CoviShield», – сказав він. Крім того, Гордон заявив, що в разі провалу вакцинації в країні відповідати повинен міністр охорони здоров’я.

«Не треба нас мати за дурнів. У країні є міністр охорони здоров’я, відповідає за вакцинацію Міністерство охорони здоров’я. Чи не впорався – до побачення, наступний йди сюди. Дайте мені Степанова – роздягну і відправлю ні з чим, з червоними щоками буде йти і руки тремтіти. Лампу поставлю, світло в очі направлю … Мені не подобається, коли мене і моїх громадян мають за ідіотів. Це викликає природне обурення, так не повинно бути », – сказав він.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com