Голубовська пояснила, чому українці відмовляються отримувати лікування від COVID-19 - Запоріжжя.Info

Голубовська пояснила, чому українці відмовляються отримувати лікування від COVID-19

В Україні пацієнти з коронавірусом іноді відмовляються отримувати лікування від хвороби, оскільки боятися приймати рекомендовані лікарями препарати, начитавшись “жахачок” в мережі.

Про це розповіла авторитетний український лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська.

Завідувач кафедри інфекційних хвороб НМУ імені А. А. Богомольця поскаржилася на ситуацію, коли в Україні “диванні експерти” влаштовують істерику в інтернеті у питаннях протоколів лікування COVID-19.

“Пристрасті по лікуванню, пристрасті по наших протоколах… Ви спостерігали усі круглий рік, як напишемо протокол – тут же маса експертів… По кожному (з препаратів), що ми в протокол не введемо, маса ось цих от якихось експертів “диванних”, – обурюється Голубовська.

За її словами, такі твердження псевдофахівців про небезпеку препаратів вводять людей в оману, і доходить до того, що деякі відмовляються приймати лікування, коли в протокол вводять ті чи інші препарати.

“І люди вже дійшли до того, що іноді відмовляються отримувати лікування, тому що вони в Facebook чиюсь чергову істерику прочитали”, – зазначає заслужений лікар України.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com