Голубовська назвала препарат, який рятує українців від коронавірусу - Запоріжжя.Info

Голубовська назвала препарат, який рятує українців від коронавірусу

Ольга Голубовська, провідний український інфекціоніст, розповіла про препарат, який рятує українців від коронавірусу. Але попри це його знову хотіли прибрати з протоколу лікування.

Мова йде про тоцилізумаб, яким лікують хворих у відділенні інтенсивної терапії. Про це завідуючий кафедрою інфекційних хвороб НМУ імені О. О. Богомольця написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами лікаря, дослідження, в якому було вивчено 3900 хворих з 15 країн показало, що тоцилізумаб і сарілумаб рятують кожного 12 важкого хворого з коронавірусом. Крім того, використання препарату істотно скорочує перебування пацієнта у відділенні інтенсивної терапії. Ці препарати зазвичай застосовують у лікуванні ревматоїдного артриту.

“Хочу сказати деяким нашим колегам – якщо ви не розумієте, коли і кому призначати цей препарат, це ваші проблеми, а не смертельно хворих пацієнтів”, – обурилася Голубовська.

Медик порадила не виносити обговорення протоколів лікування від COVID-19 з професійної площини, адже від таких рішень залежить життя багатьох українців.

“Ще раз кажу – давайте переносити дискусію в професійну площину, все дуже важко і складно. І розслаблятися рано. Дайте спокійно працювати, не змушуйте нещасних хворих та їх родичів хапатися за голову”, – додала лікар.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com