Голова ЗОДА розповів, за яким принципом призначає своїх замів - Запоріжжя.Info

Голова ЗОДА розповів, за яким принципом призначає своїх замів

Сьогодні, 16 лютого, під час зустрічі голови ЗОДА Олександра Старуха із журналістами, в нього запитали про доречність на посаді заступників таких людей як Злата Некрасова. Очільник області відповів наступне:

“Чому в нас певні затримки с призначенням керівників? По-перше, така зараз процедура. Яка реально ускладнена. І по-друге, у нас зараз під час карантину вона реально ускладнена додатково. Тому у нас ця історія затягнула з призначенням замів. Тому що інакше вони зайти не можуть. Я призначаю Олексія Кулинича радником відповідальним за медичний напрямок. Він входе, починає працювати, щоб увійти в курс справ. Він фахова людина, він обласною лікарнею опікувався, а тут треба усю область обійти. Він працює місяць-два, ми подаємо його на конкурс. Він в принципі “да”, але треба щоб закінчився карантин.”

Він також відмітив, що один з попередніх президентів прийняв рішення, яке забирає у голів адміністрацій право формувати свою команду. За словами Старуха – він політична посада, і всі зами – політичні посади. Це не держслужба за його словами. Зами приходять і уходять разом із головою обладміністрації.

Старух наголосив, що в його команді будуть різні люди – молоді й досвідчені. І волонтери серед них також будуть:

«Нехай проблемами молоді займається молодь. А якщо будь-який з них чого-небудь не знає, ми їм допоможемо і навчимо їх. Головне, щоб були лідерські якості, енергія і бажання. Буде бажання – буде успіх. Це моє переконання з моїм величезним досвідом в цьому питанні. » – заявив він.

Наразі пані Некрасова займає посаду радника голови ЗОДА, а загалом претендує на посаду заступника.

Читайте також: Голова Запорізької ОДА: про будівництво, мости, реорганізацію та карантин
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com