Гола декларація житомирського депутата Запорізької міської ради - Запоріжжя.Info

Гола декларація житомирського депутата Запорізької міської ради

Вчора, 27 січня, під час сесії Запорізької міської ради, депутат від “Партії Шарія” Сергій Нікулін зробив заяву російською мовою. Це вже не перший раз, коли шаріївці намагаються показати свій вплив на міськраду.

Нашій редакції стало цікаво, що ж собою представляє пан Нікулін, що так сильно прагне встановити свій вплив у Запоріжжі.

Перш за все, уся діяльність пана Нікуліна пов’язана з Житомиром. Там він значиться керівником громадської організації “Свідомий Житомир”, та керівником Житомирської обласної обласної організації політичної партії “Партія Шарія”. Не виключено, що шаріївці робили один загальний список на всю Україну, і де партія пройшла – туди й поїхали.

Виклав пан Нікулін й свою декларацію на сайт НАЗК України. Точніше – навіть дві. Друга уточнена. Але виглядають вони досить дивно.

По-перше Сергій Нікулін вніс у декларацію маму й доньку. З цього можна зробити висновок, що він або був одружений з Бойко Регіною Іванівною, або вони просто мають спільну дитину, що оформлена на Сергія.

Прописаний чоловік разом з мамою. Цікаво, що про Регіну Бойко ми дізнаємося з першої декларації, в яку він вніс квартиру матері своєї дитини, а потім подумав, та прибрав цю квартиру з декларації.


В чоловіка немає автівки, як і в його родичів. Доходів він також не має – все що він задекларував це зарплатня та пенсія мами. Та чомусь забув вказати в декларації суми.

Є в пана Сергія заощадження – 10500 доларів готівкою.

Про те, що є засновником партійної ланки – вказати не забув.

Ось така людина приїхала із Житомира, щоб керувати Запоріжжям. Питання до виборців – навіщо?

Читайте також: «Європейські країни відмовилися від практики загальнонаціональних референдумів» – Ігор Артюшенко
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com