Глава Міноборони України заявив про необхідність належного мотиваційного пакета для військовослужбовців – Запоріжжя Інфо

Глава Міноборони України заявив про необхідність належного мотиваційного пакета для військовослужбовців

Новий міністр оборони України Андрій Таран наголошує, що українські військовослужбовці повинні бути соціально захищені й іще більш мотивовані для служби в армії.

“Ми маємо розробити і забезпечити втілення в життя ємного мотиваційного пакета для військовослужбовців. Він має передбачати забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове забезпечення, пріоритетне право вступу до вишів, безоплатну освіту, забезпечення якісними медичними послугами і гарантії у разі звільнення з військової служби”, – сказав він у середу, виступаючи в Міністерстві оборони після представлення президентом України Володимиром Зеленським.

Таран зазначив, що хотів би все Міністерство оборони “повернути обличчям” до військовослужбовців. “У нас уже є багато справжніх професіоналів військової справи, від солдата до генерала, на всіх рівнях, але потрібно, щоб у нас уся армія стала професійною. А для цього необхідна подальша копітка і наполеглива робота, і Міністерства оборони, і військового керівництва Збройних сил”, – зазначив він.

Тарана було призначено на посаду міністра оборони 4 березня 2020 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com