Енергодарівці масово скаржаться на відсутність нормального опалення (ВІДЕО) - Запоріжжя.Info

Енергодарівці масово скаржаться на відсутність нормального опалення (ВІДЕО)

У соціальних мережах масово поширюються пости жителів Енергодару, в яких користувачі обурюються та скаржаться на відсутність постійного опалення. Незважаючи на те, що офіційно опалювальний сезон в місті розпочато ще у жовтні, деякі люди вимушені обігрівати квартири своїми силами. Цілі багатоповерхівки досі без тепла, мешканці не розуміють в чому проблема, яку між іншим досі ніхто не вирішує.

Про це повідомляє «Форпост» з посиланням на дописи у соціальних мережах.

Одна з мешканок міста виклала відео у «Фейсбук», в якому показала жахливий стан системи опалення в одній з багатоповерхівок. Більшість кранів, які начебто приведені «в порядок» перед опалювальним сезоном – просто течуть. Стан системи залишає бажати кращого з усіх труб крапає вода. Крани – не відкриваються, а це означає, що  спустити повітря з труб – неможливо ну як і запустити систему опалення. Люди сплачують за тепло при цьому не отримують його. На місце викликали інженера, проте чекати судячи з відео вже втомились.

Інші жителі Енергодару також скаржаться на схожі ситуації. В деяких домівках вже тиждень немає тепла, а скарги в «МДЛ» за словами користувачів не допомагають.

Раніше ми повідомляли, що на Запоріжжі перевищено показники поширення коронавірусної інфекції.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com