Експрезидент Естонії закликав заборонити в’їзд до ЄС всім громадянам РФ - Запоріжжя.Info

Експрезидент Естонії закликав заборонити в’їзд до ЄС всім громадянам РФ

За його словами, росіянам потрібно тимчасово заборонити в’їзд до Євросоюзу, залишивши виключення на випадок надзвичайних сімейних обставин.

Колишній президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес вважає, що слід ввести тимчасову заборону на відвідування росіянами Євросоюзу.

Про це він написав у Twitter.

“Можливо, потрібен тайм-аут для будь-яких візитів з Росії. Аж до вторгнення до Криму ці люди зарозуміло вимагали безвізового режиму з ЄС. Просто заморозьте візи, крім випадків надзвичайних сімейних обставин. На кону — безпека Європи”, — написав Ільвес.

Він нагадав, що Росія причетна до збивання цивільних авіалайнерів, отруєння і вбивства людей в Європі, а також вторгається в країни і окупувати їх території.

Експрезидент Естонії також з сарказмом закликав “обов’язково завершити” будівництво російського проєкту “Північний потік-2”. За його словами, це дасть сигнал для Москви продовжувати вбивати європейців, вторгатися в країни і скидати уряди.

Ільвес наголосив, що його пропозиція не така жорстока, в порівнянні із закликами російських пропагандистів “вбивати українців і карати Захід”.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com