Експертиза "чорних скриньок" підтвердила незаконне втручання в літак МАУ - Запоріжжя.Info

Експертиза “чорних скриньок” підтвердила незаконне втручання в літак МАУ

Розшифровка “чорних скриньок” збитого в Ірані українського авіалайнера МАУ підтвердила факт незаконного втручання в літак. 

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін, пише “Європейська правда”.

“Вдячний всім партнерам, які допомогли наблизити цей момент. “Чорні ящики” PS752 було успішно зчитано та розшифровано. Розшифровка підтвердила факт незаконного втручання в літак. Ми чекаємо іранську сторону на перший раунд переговорів наступного тижня”, – написав він у своєму Twitter у п’ятницю.

Як відомо, в роботі з розшифровки самописців у Франції взяли участь представники кількох організацій, в тому числі МАУ, а також слідчі з України, Швеції, США, Великої Британії і Канади.

Нагадаємо, український літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який прямував рейсом PS752 Тегеран – Київ, було збито у ніч на 8 січня 2020 року незабаром після зльоту. На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули.

Іран спершу називав причиною катастрофи технічні проблеми, але згодом визнав що літак збили військові – “через людську помилку”.

Глава МЗС Дмитро Кулеба  заявив, що, на думку України, наразі зарано говорити про людську помилку як основну причину збиття українського лайнера МАУ, як про це каже Іран.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com