Допомога по безробіттю 2020: куди звертатися, як отримати, скільки заплатять – Запоріжжя Інфо

Допомога по безробіттю 2020: куди звертатися, як отримати, скільки заплатять

Уряд вніс зміни в нормативно-правові акти, що регулюють розмір і правила отримання допомоги по безробіттю. Зокрема, його розмір збільшиться з 650 до 1800 гривень. На час карантину, а також в наступний місяць після його скасування сума буде збільшена. Для того щоб оформити допомогу, людям, які втратили роботу, необхідно звернутися в Центр зайнятості.

Сума матеріальної допомоги розраховується, виходячи з трудового стажу, заробітної плати, а також додаткових доходів, з яких були надходження в бюджет. Якщо трудовий стаж становить менше 2 років, громадянин може претендувати на 50% від доходу. При стажі 2-5 років, вона збільшується до 55%, від 6 до 10 років – 60%, а якщо стаж більше 10 років – 70% від доходу особи.

Допомога по безробіттю також буде зменшуватися. Спочатку люди будуть отримувати 100% від суми, на протязі 3 місяців. Ще 3 місяці – 80%, а потім – 70%. Для його оформлення в Службу зайнятості необхідно надати паспорт, ідентифікаційний код, трудову книжку, документ про освіту, посвідчення учасника бойових дій або військовий квиток. Люди з інвалідністю також повинні прикласти довідку МСЕК з рекомендаціями про особливості трудової діяльності.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com