Чому безробітних поменшало – Запоріжжя Інфо

Чому безробітних поменшало

Торік із січня по вересень порівняно з аналогічним періодом 2018-го кількість зайнятих українців віком 15-70 років зросла на 219 тис. осіб, або до 58,3%. Роботу мали 16,6 млн громадян, повідомляють у Державному центрі зайнятості.

Без роботи залишилися 1,5 млн осіб. Це на 88 тис. громадян менше, ніж було у січні-вересні 2018-го.

Цьому сприяли кілька факторів, пояснили у Держцентрі зайнятості. Зросла кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості. На 4% стало більше вакансій у базі даних служби – 1,2 млн пропозицій роботи.

Протягом минулого року в центрах зайнятості послуги отримали 2,1 млн громадян. Без надання статусу безробітного роботу вдалося знайти 826 тис. українців.

Майже 140 тис. безробітних пройшли професійне навчання. З них 96% людей знайшли роботу.

Загалом профорієнтаційними послугами користуються майже 1 млн зареєстрованих безробітних. Також понад 1 млн старшокласників і студентів різних навчальних закладів.

З 1 березня зросте допомога з безробіття. Щонайменше 1800 грн отримуватимуть особи, яким допомога призначається з урахуванням заробітної плати та страхового стажу. Якщо ці показники не враховують, безробітні мінімально отримуватимуть 650 грн, повідомили у Міністерстві економіки.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com