Більшість українців підтримують відставку уряду та розпуск парламенту – опитування – Запоріжжя Інфо

Більшість українців підтримують відставку уряду та розпуск парламенту – опитування

Українці незадоволені роботою депутатів, уряду та президента. Розпуск парламенту та дострокові перевибори підтримують 58% громадян України.

Про це свідчить опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведене 16-20 грудня.

60% українців підтримують ініціативу відставки уряду, не підтримують – 35%.

Ідею розпуску парламенту та дострокові перевибори підтримують 58%, не підтримують – 39%. Зазначається, що роботою уряду та парламенту громадяни задоволені найменше – майже 80% дали негативні оцінки, і лише близько 12% – позитивні.

«Роботою голови Верховної Ради задоволені 30%, не задоволені – 51%, не змогли оцінити – 19%. Діяльністю прем’єр-міністра задоволені 16%, не задоволені – 65%, не змогли оцінити – 18%», – йдеться в повідомленні.

Натомість, ідею відставки президента та призначення дострокових президентських виборів респонденти більше не підтримують (58%), ніж підтримують (39%).

Діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 32% опитаних, не задоволені – 65%. Зазначається, що якби вибори відбулися найближчим часом, то його підтримали б 26,5% тих, хто визначився із вибором. За Петра Порошенка проголосували б 14,3%, Юрія Бойка – 10,1%.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com