Бідний борець за правду: депутат Запорізької міськради декілька років декларує один й той самий мінімум майна і готівкові гроші - Запоріжжя.Info

Бідний борець за правду: депутат Запорізької міськради декілька років декларує один й той самий мінімум майна і готівкові гроші

Вчора депутат Михайло Прасол із трибуни Запорізької міськради виступив із геть нецензурною промовою у відповідь на виступ іншого депутата – Сергія Нікуліна. Нас зацікавило, з чим Михайло Прасол прийшов до міськради в цей раз.

Щоправда, інколи Михайло Прасол робить незначні помилки у деклараціях – одного разу двічі вніс одну й ту саму квартиру, а іншого помилився і задекларував готівки на 10 тисяч гривень більше, ніж зазвичай.

Та що ми маємо у деклараціях депутата, що вже другу каденцію працює в міськраді? Ми передивились декларації за 2016, 2017, 2018 та 2019 рік. За 2020 рік пан Прасол декларацію ще не подав. Тож наш аналіз буде спиратися на ті, що вже є на сайті НАЗК.

Серед членів родини пан Михайло вказує лише доньку. Хоча мало для кого секрет, що в нього є дружина на ім’я Світлана.

Має чоловік невелику квартиру, в якій окрім нього прописана й донька.

Офіційно депутат не має автівки, і навіть не декларує право користування.

Зарплатня у пана Михайла досить скромна. Своїм прикладом він доводить, що людина може вижити на зарплатню трохи більшу за мінімальну. Сума заробітку в останній декларації складає 5593 гривні на місяць. В попередніх ще менша. Сума заощаджень не міняється протягом усіх чотирьох років (за винятком тієї декларації, де пан Михайло вказав на десять тисяч більше). Тож він демонструє ще й силу духу – адже стільки років не тратить з відкладених грошей ані копійчини.

 

Михайло Прасол є також членом декількох організацій, і навіть головує в одній з них.

Ми бажаємо пану Михайлу біль міцних нервів та покращення матеріального стану!

Читайте також: Гола декларація депутата із Житомира, що опинився в Запорізькій міській раді
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com