BAS – мультикорпоративний продукт та платформа ланцюжка поставок – Запоріжжя Інфо

BAS – мультикорпоративний продукт та платформа ланцюжка поставок

Візьміть під контроль свій ланцюжок постачання, оптимізуйте виробництво, транспортування товарів та задовольняйте потреби клієнтів.

Наскрізне співробітництво з глобальним ринком

Поєднуючи всі операції з продуктами та ланцюжками поставок в одному централізованому центрі BAS Малий бізнес. Платформа забезпечує повну аналітику протягом усього життєвого циклу продукту.

Рішення Marketplace, зв’язуйтесь з тисячами постачальників та роздрібних продавців по всьому світу, щоб стимулювати творчість та знаходити інноваційні продукти. Потім відстежуйте товари по всьому ланцюжку постачання за допомогою нашого набору рішень BAS Управління торгівлею, включаючи управління життєвим циклом продукту, постачання, управління замовленнями, управління глобальною торгівлею та фінансування.

Усі ці рішення підтримуються інтелектуальними механізмами оптимізації, розрахунку витрат та планування на платформі.

Переваги мультикорпоративної платформи:

  • Єдина платформа для всіх партнерів, які беруть участь у розробці продукту, виробництві та постачанні.
  • Масштабоване та безпечне рішення для транзакцій великого обсягу.
  • Комплексні можливості для підтримки проектування всіх продуктів та управління ланцюжками постачання.
  • Контент та бізнес-послуги для фінансування, перевірки, експедування та перевезення вантажів.
  • Динамічний розрахунок витрат у режимі реального часу, прозорість продуктів та зниження торговельних ризиків.

Управління життєвим циклом продукту

BAS – це єдине рішення для проектування, розробки та тестування товарів як під власною торговою маркою, так і під брендом. Поєднуючи чудову візуальну комунікацію зі стандартизованими елементами дизайну, наше автоматизоване рішення може скоротити витрати на відбір проб та скорочення часу циклу до 50 відсотків.

Глобальне джерело

Уніфікуйте глобальний процес пошуку постачальників та співпрацюйте з роздрібними торговцями та постачальниками на єдиній платформі. Отримуйте замовлення різними каналами, ініціюйте пропозиції, аналізуйте витрати, порівнюйте пропозиції, діліться інформацією, завершуйте переговори, підтверджуйте виробничу потужність, керуйте споживанням та відстежуйте виробництво без потреби у сторонніх рішеннях.

Управління замовленнями

Як централізоване джерело записів для всіх операцій із замовленнями на продаж та купівлю, це рішення легко інтегрується з вашою чинною системою, поєднуючи внутрішні та імпортні замовлення на єдиній платформі. Автоматизуйте замовлення на продаж, щоб прискорити багатоканальне зростання та скоротити процес розміщення замовлень на кілька тижнів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com