Багаторічний клієнт ПриватБанку розлютився через нові правила: "Не маю бажання тут обслуговуватись" - Запоріжжя.Info

Багаторічний клієнт ПриватБанку розлютився через нові правила: “Не маю бажання тут обслуговуватись”

Клієнт ПриватБанку, який користується послугами цієї фінансової установи вже понад десять років і раніше не мав жодних проблем з обслуговуванням, поскаржився через відмову у кредиті.

Відповідний відгук з’явився на сайті Мінфін. Чоловік розповів, що раніше вже користувався послугою ПриватБанку “Оплата частинами” і успішно виплачував кредит. Проте, при наступній покупці на суму 899 грн отримав відмову, що сильно його обурило.

Клієнт банку додав, що зараз його кредитний ліміт нульовий, хоча раніше становив 25 тисяч гривень.

ПриватБанк, скріншот: YouTube

“В онлайн чаті мені повідомили, що на даному етапі банк не може запропонувати Вам послугу “Оплата частинами”. Для доступності послуги Банк рекомендує мати зарплатну/пенсійну картку в ПриватБанку, відкрити депозит від 2000 гривень. В такому випадку рішення може переглянуто.”, – йдеться у повідомленні.

Клієнт банку наголосив, що у нього є карточка для нарахування зарплати. Однак, в установі повідомили, що додатково потрібно відкрити депозит. Чоловік вважає таке рішення ПриватБанку не конструктивним та безпідставним.

“Шкода, що банк отак втрачає клієнтів. Більше не маю бажання в цьому банку обслуговуватись, буду користуватись надалі послугами іншого банку.”, – додав він.

Скарга клієнта ПриватБанку, minfin.com.ua

Своєю чергою співробітники ПриватБанку пояснили, що кредит встановлюється та змінюється на основі багатьох факторів. Вони також порадили вчасно погашати заборгованість у фінансових установах.

“Добрий день! Нам сумно від того, що ви оцінюєте весь банк лише за одним критерієм — надання вам кредиту. Дійсно, він встановлюється та змінюється на основі багатьох факторів. Один чи декілька з них виділяти було б некоректно, так як кожен має свою вагу та враховується при прийнятті рішення банком. Рекомендуємо вам вчасно погашати заборгованість як в нашому банку, так і в інших фінансових установах, або відкрити депозит на суму від 10000 гривень. В такому разі, шанси на отримання бажаного вами ліміту значно збільшаться. Вибачаємось за можливі незручності та сподіваємося на подальшу співпрацю. З повагою, ПриватБанк.”, – відповіли у банку.ПриватБанк

Відповідь ПриватБанку, minfin.com.ua


ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com