Б’є всі рекорди: назвали суму, яку виділять на ремонт доріг – Запоріжжя Інфо

Б’є всі рекорди: назвали суму, яку виділять на ремонт доріг

Радник голови Укравтодору Юрій Голік повідомив, у скільки обійдеться будівництво та ремонт доріг в Україні протягом 2020-го.

Загалом виділять 113 млрд грн. Торік було 25 млрд грн.

“Дорожній фонд – 69 млрд грн. З нього віднімаємо оплату старих кредитів Укравтодору перед МФО – 7 млрд. Залишається 62 млрд. Із них 5% – на безпеку дорожнього руху – 3 млрд грн, 60% йде на Укравтодор – 37 млрд грн і 35% – на обладміністрації – 22 млрд грн “, – сказав Голик.

За його словами, із 37 млрд грн Укравтодору віднімається утримання доріг – 6,5 млрд грн. Залишається 31,5 млрд, завірених постановою Кабміну. Також 22 млрд грн уже пішли в ОДА. Також у держбюджеті було 29 млрд держгарантій. Із них – 10 млрд грн для Укроборонпрому, ще 19 млрд грн поки нерозписані.

“Ми забрали їх на Укравтодор: 10 млрд візьмемо в українських банків, на 9 млрд будуть бонди Укравтодору, – додав Голик. – Є ще 3 млрд доларів, які зайшли від “Газпрому” після перемоги в Стокгольмському арбітражі. Їх витратять на лікарні, енергоефективність і дороги. Скільки на дороги? Маємо на меті на 35 млрд грн, як буде в реальності, не знаємо”.

Президент Володимир Зелнський пообіцяв, що в Україні відмовляться від ямкового ремонту доріг.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.



ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com