Антикорупційна структура – єдиний блок, не контрольований Банковою, тому на неї відбуваються системні атаки: Ігор Артюшенко - Запоріжжя.Info

Антикорупційна структура – єдиний блок, не контрольований Банковою, тому на неї відбуваються системні атаки: Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Еспресо» обговорили законопроект приведення статусу НАБУ у відповідність з вимогами Конституції, згідно якого директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника можуть звільнити. Відповідний законопроект у Верховній раді зареєстрував Кабінет Міністрів.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова депутатської фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко зазначив, що влада проводить системні атаки на антикорупційні органи, які не контролюються на Банковій.

«Мені здається, що на Банковій чи Зеленський, чи Єрмак, чи вони разом, десь собі мислять про побудову авторитарної держави, де вони будуть контролювати все, а в першу чергу, силовиків. Дивіться, Генпрокурор вже другий але ручний, і це очевидна річ.

ДБР також робить все, що треба: треба відкрити політично вмотивовано справу – відкривають, треба закрити – закривають. Тобто ніякої незалежності, ніякої інституційної спроможності немає,  що Банкова сказала, те й роблять.

По пану Авакову, думаю, у Зеленського з ним теж суперечностей нема. В СБУ – друг дитинства Баканов.

Єдиний блок, який не контрольований Банковою на сьогоднішній момент – це якраз антикорупційна структура. І тому, на моє глибоке переконання, відбуваються системні атаки», – сказав Ігор Артюшенко.

«Якби Ситник був більш зговірливий з Банковою, то можливо били б не особисто по ньому, але по інституції точно били б. Бо виходить так, що Зеленському і його найближчому оточенню не хочеться мати незалежних правоохоронних органів, які вони не можуть контролювати», – додав політик.

 

 

 

 ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com