Андрій Согорін – про кроки міської влади Запоріжжя, які нагадують часи Януковича - Запоріжжя.Info

Андрій Согорін – про кроки міської влади Запоріжжя, які нагадують часи Януковича

Депутат Запорізької міської ради Андрій Согорін написав про свої враження та спостереження від останньої сесії міської ради, яка відбулася вчора, 26 серпня.

Так, за день до сесії на сайті міськради з’явилося повідомлення про те, що журналістів на захід не впускатимуть через карантин. Дехто з журналістів все ж вирішив спробувати і відчув на собі, як поліція сприяє порушенню робити журналістів. Окрім цього, міська влада в своїх кращих традиціях за кілька годин до сесії докинула декілька питань, що стосуються відводу землі до раніше затвердженого та вже обговореного пакету рішень. За такою ж схемою свого часу міська влада протягнула “шкурні” інтереси Володимира Кальцева, зокрема, що стосували землі в парку Яланського.

І другий пост про сесію Запорізької міської ради.
Це про важливіше, це про принципи роботи ради.

Василенко Богдан на собі сьогодні дуже чітко почув нові тенденції, а депутати минулих каденцій згадали 2012й рік. Журналістів можна тепер не пускати і поліція в цьому допоможе. Проекти рішень міськради можна не обговорювати (в залі ж журналістів і громадськості нема), а ставити блочно на голосування, все ж вирішили. Проекти по земельних ділянках можна подавати ввечорі перед засіданням ради. А чого хвилюватися що строки не відповідають закону? Голоса ж за прийняття рішень є. Бюджетні питання? Та не питання, кредити на десятки мільйонів, розпил бюджету все в блок. Що характерно “молоді патріоти” більш за всіх вимагали голосувати поскоріше.))) Це демонстрація лайт версії того що буде після виборів у жовтні. І може це і добре що всі вже зараз побачили що нас чекає – пише Андрій Согорін.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com