"Аферист з проросійськими переконаннями": Гордон зажадав звільнити Арестовича - Запоріжжя.Info

“Аферист з проросійськими переконаннями”: Гордон зажадав звільнити Арестовича

Журналіст Дмитро Гордон назвав аферистом представника делегації України в Тристоронньої контактній групі Олексія Арестовича, даючи оцінку скандалу зі спілкуванням останнього в соцмережі.

Гордон висловив думку, що у Арестовича проросійські погляди.

«Арестович є аферистом, на моє глибоке переконання. Ця людина, на мій погляд, не має переконань або має проросійські переконання, тому що неможливо з такою послідовністю міняти погляди і бути таким дурним в своїх «переконаннях», – сказав журналіст. Більш того, Гордон вважає, що Арестовича потрібно вигнати з ТКГ, тому що він «випадковий пасажир», від якого слід позбутися.

«Моя думка, чистий аферист, якого треба гнати поганою мітлою з усіх тристоронніх контактних груп, тому що коли такі« професіонали »« захищають »інтереси України, то інтереси України страждають», – пояснив журналіст. Нагадаємо, що Олексій Арестович образив користувача в соцмережі, який попросив його спілкуватися українською мовою. Більш того, в партії «Слуга народу» назвали «свинством» поведінку Арестовича, який в соцмережі матом відповів на прохання спілкуватися українською.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com