300 тис. курей загинуло з невідомих причин на птахофабриці в Запорізькій області – Запоріжжя Інфо

300 тис. курей загинуло з невідомих причин на птахофабриці в Запорізькій області

За місяць на птахофабриці “Зарічна” у Запорізькій області загинуло близько 300 тис. курей, що становить більш ніж 60% поголів’я птиці на підприємстві. Причину масового падежу курей досі не встановлено. Утім, керівництво фабрики схиляється до думки, що поголів’я скоротилося не через якесь захворювання, а через харчування або передозування препаратів, що є замінниками антибіотиків.

Птахофабрика працює як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Зокрема, експортує птицю в Оман, ОАЕ, Катар. Утім, після масового падежу птиці підприємство може помітно скоротити обсяги виробництва протягом найближчих тижнів.

“Найпершим провели аналіз на наявність вірусу та інфекцій. Але ні хвороби Ньюкасла, ні грипу чи інших інфекційних захворювань не виявили. Наразі ми припускаємо дві можливі версії – отруєння невідомою речовиною або передозування лікувальними препаратами, які ми додаємо замість заборонених антибіотиків для профілактики захворювань у курей. Не виключаю такого варіанту, що причиною падежу птахів стала халатність деяких робітників. Тепер будемо переходити на бункерну систему зберігання та постачання кормів у спеціальних пневмобочках. Також плануємо відремонтувати, удосконалити та осучаснити систему годівлі птиці”, – повідомив у коментарі для видання Гуляйполе.City директор підприємства Юрій Сегеда.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com