1 кілометр дороги за 34,4 мільйона: як відремонтували ділянку автошляху через Запорізьку область (ФОТО) - Запоріжжя.Info

1 кілометр дороги за 34,4 мільйона: як відремонтували ділянку автошляху через Запорізьку область (ФОТО)

Фото: www.facebook.com/DP.MDZO

Йдеться про реконструкцію ділянки автомобільної дороги О080823/Т-04-08/-Дніпровка.

У Запорізькій області завершили реконструкцію дороги загального користування місцевого значення в Кам’янсько-Дніпровському районі. Остаточна вартість тендеру склала 34,4 мільйона гривень. Про це повідомило державне підприємство “Місцеві дороги Запорізької області” на своїй сторінці в Facebook.

Фото: www.facebook.com/DP.MDZO

Роботи з реконструкції ділянки протяжністю 1,1 км (ділянка км 5 + 200 – км 6 + 300) виконувало ТОВ “Інкомцентр-Інвест”. У 2019 році на ремонт вказаної ділянки виділяли 43,5 млн. грн. До фіналу вийшли 2 компанії, які запропонували свої послуги з різницею в 100 тисяч гривень. Остаточна пропозиція ТОВ “Шляхове будівництво “АЛЬТКОМ” склала 34,5 млн, а ТОВ “Інкомцентр-Інвест” – 34,4 млн відповідно.

Для довідки: Автошлях Т 0408 – автомобільний шлях територіального значення у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Пролягає територією Павлоградського, Васильківського, Новомиколаївського, Оріхівського та Токмацького районів через Павлоград – Васильківку – Новомиколаївку – Оріхів – Токмак. Загальна довжина – 146,2 км.

Читайте також: Як виглядає реконструкція гімназії на Запоріжжі, на яку витратили мільйони (ФОТО)
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com