Україна стала однією з найбільш уражених коронавірусом країн у Європ - Запоріжжя.Info

Україна стала однією з найбільш уражених коронавірусом країн у Європ

Причиною того, що Україна стала однією з найбільш уражених коронавірусом країн у Європі стала стомленість людей від загрози COVID-19, від карантинних обмежень і постійної емоційної напруги. Про це в інтерв’ю словацькому економічному виданню Hospodárske noviny заявив президент України Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

“Причини зростання кількості інфікувань в Україні – такі ж, як і в будь-якій іншій країні. Люди втомилися від загрози COVID-19, від карантинних обмежень і постійної емоційної напруги. Люди дуже хочуть повернутися до звичного життя. Найбільше спалахів спровоковано на вечірках, концертах, весіллях, у клубах, під час релігійних обрядів”, – сказав Зеленський.

За словами президента, шляхом жорсткого карантину Україні вдалося не допустити великого удару пандемії, як це було, наприклад, в Італії або Іспанії. Зараз у нас у країні діє адаптивний карантин, який дає змогу гнучко реагувати на виклики в тому чи іншому місці.

Зеленський підкреслив, що дуже важливо, аби вакцину винайшли якнайшвидше і світова спільнота, працюючи разом, розробила загальноєвропейські відповіді на негативні наслідки пандемії.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com