Україна справді могла втратити безвіз: Кулеба про наслідки рішення КСУ – Запоріжжя Інфо

Україна справді могла втратити безвіз: Кулеба про наслідки рішення КСУ

Європейський Союз очікує, що Україна відновить те, що було втрачено у зв’язку з рішенням КСУ. Втім через скандальну ухвалу наша країна не зіпсувала свій імідж в очах партнерів, адже ситуацію вдалося швидко врегулювати.

Кулеба про рішення КСУКонституційний Суд здобув вкрай суперечливу репутацію серед партнерів України в Євросоюзі. Однак президент Володимир Зеленський своїми першими кроками проявив рішучість захистити реформи в Україні. Про це в інтерв’ю заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, ЄС не хоче, аби Україна створювала якусь нову креативну модель для врегулювання конституційної кризи.

Кулеба заявив, що рішення КСУ таки могло позбавити Україну безвізового режиму з ЄС.

КСУ справді поставив Україну на край прірви, внизу якої було написано “втрата безвізу”. І пальці вже висіли над прірвою,– зауважив міністр.

Втім завдяки рішенням президента, РНБО і Кабміну, Україна відійшла від краю цієї прірви. Однак, якщо негативні наслідки рішення КСУ не подолають, всі ці проблеми можуть констатувати у наступному звіті Єврокомісії про функціонування безвізу.

Водночас навіть констатація цих фактів не буде втратою безвізу. Адже “рішення про позбавлення такого режиму – політичне”.

Президент України абсолютно налаштований не допустити такого сценарію. Не заради задоволення вимог Євросоюзу, а заради України та її розвитку,– наголосив Кулеба.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com