Україна приєднається до Безвугільного альянсу – Запоріжжя Інфо

Україна приєднається до Безвугільного альянсу

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч між першим заступником Міністра енергетики України Ольги Буславець та керівником Офісу у справах Співдружності та Розвитку націй Великобританії при Міністерстві закордонних справ Великобританії Венді Мортон.

Під час зустрічі обговорили пріоритетні напрямки співпраці України та Великобританії, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

Зараз триває процес узгодження із Посольством Великобританії підтримки розробки нової енергетичної стратегії України до 2050 року Урядом Британії. Нова стратегія розроблятиметься на базі моделі низьковуглецевого розвитку енергетичного сектору, декарбонізації з урахуванням Європейського зеленого курсу.

Прагнення України до декарбонізації економіки та посилення участі у глобальній боротьбі зі зміною клімату нещодавно задекларував Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Міжнародному саміті кліматичних амбіцій. Міністерство енергетики докладає значних зусиль у цьому напрямку. Наразі завершується підготовка другого Національного визначеного внеску до Паризької угоди та триває розробка Інтегрованого плану з енергетики та клімату до 2030 року.

«Україна невдовзі приєднається до Безвугільного альянсу. Ми плануємо поступово скоротити кількість вугільних шахт та до 2070 року відмовитися від використання викопного виду палива, набувши повної кліматичної нейтральності. Трансформацію вугільних регіонів важливо супроводжувати створенням нових економічних стимулів, щоб на базі підприємств вугільної галузі з’явилися нові конкурентоспроможні кластери й нові інноваційно-технологічні галузі», – зауважила Ольга Буславець.

Вона висловила вдячність Міністерству закордонних справ та Уряду Британії за підтримку та увагу до енергетичного сектору України та закликала до більш тісної та плідної співпраці.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com