У Росії відповіли на пропозицію Кравчука від’єднати її від банківської системи SWIFT – Запоріжжя Інфо

У Росії відповіли на пропозицію Кравчука від’єднати її від банківської системи SWIFT

У Росії назвали «провокацією» пропозицію глави української делегації у ТКГ Леоніда Кравчука відʼєднати її від платіжної системи SWIFT, якщо не буде зрушень у переговорах про Донбас.

Про це заступник голови комітету з міжнародних справ Держдуми Олексій Чепа заявив у коментарі Russia Today.

«Я оцінюю це як провокацію і думаю, що цю провокацію не підтримають на Заході, тому що це позначиться на економіці самого Заходу, а також на втраті довіри до банківської системи.

Ми готувалися до цього і чекали, що це може бути можливо, тому був створений «Мир» [російська багатонаціональна платіжна система]», — заявив Чепа.

У СРСР розраховували на швидку і легку перемогу, а зрештою втратили понад сто тисяч солдатів за три місяці. Згадуємо про Зимову війну в архівних фотоОкрім цього, він назвав «дурною» ідею карати Росію за ситуацію в Україні.

«Це повна дурість. Київ нічого серйозного не робить, щоб вирішувати цей внутрішній конфлікт в Україні», — додав Чепа.

Кравчук закликав Росію в ТКГ офіційно визначити свою позицію до кінця року. Він заявив протест через вбивство військового на Донбасі.

Раніше Кравчук заявляв, що якщо до кінця року не буде зрушення в переговорах про Донбас, то початок нового року буде початком новихвидів тиску на агресора.

«Це можуть бути санкції, які мають назву «міжнародна платіжна система». Ми будемо цього просити і вимагати», — пояснив глава української делегації в ТКГ.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com