Справу “Роттердам+” зупинено, матеріали вивчаються – Запоріжжя Інфо

Справу “Роттердам+” зупинено, матеріали вивчаються

Антикорупційні органи безрезультатно просили Офіс генерального прокурора замінити керівника групи прокурорів з розслідування справи “Роттердам+”, зазначає директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

“Коли ще не було скасовано постанову про закриття справи, у нас була розмова, що якщо постанова буде скасована, а ми таку можливість допускали, то логічно було б змінити прокурора … Ми говорили про те, щоб змінити прокурора (у справі “Роттердам+” – ІФ) і ми письмово про це просили Офіс генпрокурора, оскільки сьогодні генеральний прокурор фактично виконує обов’язки керівника САП. Але, на жаль, результату ми не отримали”, – розповів Ситник в ефірі 24 каналу в середу ввечері.

Говорячи про ситуацію навколо закриття прокурором справи, він сказав: “Було розуміння, що ми рухаємося в напрямі суду, а тут вночі детектив заходить до реєстру і бачить, що справу вже закрито”.

За словами Ситника, нині розслідування справи зупинено. Також, як наголосив він, у справі не виконані всі міжнародно-правові доручення.

В.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук також звернув увагу на те, що рішення про відсторонення прокурора-керівника групи, приймає генпрокурор. “Другий варіант – прокурор є незалежним у своїй оцінці доказів у будь-якій справі. Наразі прокурор прийняв таке рішення”, – сказав в.о. керівника САП.

Він також уточнив, що є два рішення суду, що суперечать один одному, щодо обґрунтованості закриття справи. “Зараз справу зупинено, матеріали вивчаються”, – додав він.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com