Рішення КСУ поставили під загрозу боротьбу з корупцією в Україні – Запоріжжя Інфо

Рішення КСУ поставили під загрозу боротьбу з корупцією в Україні

Європейський союз у щорічному звіті відзначив успіхи України у боротьбі з корупцією, однак наголосив, що рішення Конституційного суду щодо декларування ставить їх під загрозу.

Про це йдеться у щорічному звіті щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

“Незважаючи на дестабілізаційні дії Росії, конфлікт на Сході та пандемію коронавірусу, Україна продовжила здійснювати прогрес на шляху реформ. Критично важливо, щоб політичне керівництво України продовжило ці зусилля та зробило реформи незворотними, передусім у питанні верховенства права. Український народ очікує цього”, – заявив верховний представник ЄС з зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель, передає пресслужба Єврокомісії.

Водночас, єврокомісар з сусідства та розширення Олівер Варгеї, наголосив, що ЄС продовжить підтримку України у впровадженні реформ, що повністю імплементувати Угоду про асоціацію та пом’якшити вплив коронакризи.

“Наша спільна мета – підтримати стратегічну орієнтацію України на тіснішу інтеграцію з ЄС”, – відзначив він.

У звіті відзначаються успіхи України у сфері верховенства права та боротьба з корупцією. Зокрема, йдеться про перші рішення Вищого антикорупційного суду України,покращення співпраці між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

“Але кількість засуджень у розслідуваннях корупції залишається поки низькою. Водночас, останні рішення КСУ поставили під питання досягнення країни у боротьбі з корупцією, а також підтвердили те, що успішна судова реформа є життєво важливою”, – наголосили в Єврокомісії.

На основі документу 8 грудня відбудеться Рада асоціації Україна-ЄС, де зустрінуться Боррель та прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Однак засідання проходитиме онлайн через пандемію коронавірусу та не буде формальним.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com