Ніщо не зупинить Україну на шляху до європейського майбутнього | Запоріжжя.Info

Ніщо не зупинить Україну на шляху до європейського майбутнього

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що ніщо не зможе зупинити рух українського народу до успішного європейського майбутнього.

Про це він написав у Facebook, нагадавши, що саме в цей день 6 років тому була підписана економічна частина Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

“Шість років тому підпис під тисячами сторінок Асоціації з ЄС засвідчив: ніщо не зупинить рух українського народу до успішного європейського майбутнього. Ані інтереси монополій і хибні рішення, ані кийки та кулі, ані збройна агресія. Іншого шляху, крім імплементації Угоди, нема і нині”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, дещо раніше Дмитро Кулеба заявив, що голосування, яке проходить в Росії і окупованому Криму щодо внесення змін до російської Конституції, не завадить деокупації півострова.

Довідка: 27 червня 2014 року, під час засідання Ради ЄС Президентом України та керівництвом Європейського Союзу і главами держав та урядів 28 країн-членів ЄС було підписано економічну частину Угоди про асоціацію України та ЄС.

Переговори щодо нового базового договору між Україною та ЄС на заміну Угоди про партнерство та співробітництво були розпочаті у березні 2007 року (у 2008 році сторони узгодили назву майбутньої угоди – Угода про асоціацію).
Від Giraff


Від LuckyAdsВід Mediametrics

Мы в соц. сетях