Кравчук заявив, що Росія гальмує будь-які питання щодо Донбасу – Запоріжжя Інфо

Кравчук заявив, що Росія гальмує будь-які питання щодо Донбасу

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук прокоментував слова президента Росії Володимира Путіна, який сказав, що врегулювання конфлікту на Донбасі залежить від України.

“Я приведу один приклад. Є чотири підгрупи в самому Мінському процесі, у нас є соціально-економічна група. На засіданні підгрупи жодного разу не було якихось гострих суперечок, всі питання ставила Україна і пропонувала конкретні дії — на транспорті, в цілому у всіх соціальних питаннях. Ми виходили на загальну дискусію, Росія та ОРДЛО знаходили причини для того, щоб цього не робити. І все це пов’язувалося з розв’язанням політичних питань, мовляв, буде скасований закон про місцеві вибори – ми будемо розглядати це питання, це прямо говорилося з екрана”, — сказав він.

За словами Кравчука, Росія пов’язує усі соціальні та економічні питання з політичними.

“Україна давала пропозиції, як і коли це можна зробити, але повторю: саме Росія пов’язувала будь-які питання – обміну утримуваними особами, економічні питання, гуманітарні – з політичними питаннями, які ніякої прив’язки там зовсім не мають”, — заявив він.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com