Кого в Україні готуватимуть за навчальними програмами НАТО - Запоріжжя.Info

Кого в Україні готуватимуть за навчальними програмами НАТО

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась зустріч головного старшини командування Сухопутних військ ЗСУ старшого прапорщика Олексія Глиніного, головного старшини МЦМБ прапорщика Євгена Мохтана, начальника Центру полковника Ігоря Слісарчука з головними сержантами «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна» та місії ЮНІФАЄР, які представляли збройні сили США, Канади та Литви, повідомляє інформагентство АрміяInform.

Ключовими темами обговорення на круглому столі була підготовка сержантів за стандартами НАТО та індивідуальна підготовка рядового складу українського війська.

За словами Євгена Мохтана, за попередньою згодою сержантського корпусу планується втілити в життя нові навчальні програми для українських сержантів, зокрема ті, які сьогодні успішно реалізуються в Литовській армії.

«Досвід співпраці з партнерами провідних армій світу, помножений на наш бойовий – ось складові успіху наших сержантів», — зазначив головний старшина МЦМБ.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com