Ініціативу «Кримська платформа» представляють в ОАЕ – Запоріжжя Інфо

Ініціативу «Кримська платформа» представляють в ОАЕ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до Об’єднаних Арабських Еміратів, де проведе низку зустрічей, а також презентує ініціативу «Кримська платформа».

З посиланням на повідомлення пресслужби МЗС.

«6-7 грудня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до Об’єднаних Арабських Еміратів. Під час візиту голова МЗС України проведе переговори з міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва ОАЕ шейхом Абдуллою бін Заїдом Аль Нагаяном», – повідомили дипломати.

За даними МЗС, під час зустрічі сторони обговорять шляхи поглиблення українсько-еміратського співробітництва у політичній, торговельній та інвестиційній сферах. За підсумками зустрічі заплановано підписання двосторонніх документів.

«Дмитро Кулеба також презентує ініціативу Кримська платформа, покликану консолідувати зусилля міжнародної спільноти з метою деокупації Криму. Програма візиту також передбачає зустріч міністра із генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Франческо Ла Камерою для обговорення співпраці у сфері відновлюваної енергетики», – повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, раніше цього тижня голова української дипломатії здійснив візит до Туреччини.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com