Зеленський запропонував послам просувати українську продукцію у світі - Запоріжжя.Info

Зеленський запропонував послам просувати українську продукцію у світі

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у круглому столі з керівниками сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств Херсонської області.

“Хочемо змінювати на краще цей регіон, тому ми саме тут, тому хочемо поспілкуватися з вами про те, де можемо терміново допомагати один одному, що ми повинні стратегічно розвивати”, – сказав Глава держави на початку зустрічі.

Представники аграрних підприємств закликали Президента допомогти у просуванні української продукції на міжнародних ринках.

Володимир Зеленський зауважив, що до цього процесу мають приєднатися українські дипломати.

“Ці люди повинні мати дипломатичний досвід і відповідну освіту. Але перший аспект зараз – продавець. Тобто вони повинні продавати наш товар, стати експортерами країни. Іншими словами – амбасадори експорту України”, – сказав Президент

За його словами, наразі відповідну концепцію розробляє Міністерство закордонних справ України.

“Тобто там посол не для того, щоб зустрічати мене й відчиняти двері. А для того, щоб продавати вітчизняний товар. Це головне. Ну і геополітика – це зрозуміло”, – наголосив Глава держави.

“Зараз за ініціативою міністра закордонних справ відновлюється інститут торговельних представництв, які будуть спрямовані на промоцію нашої продукції, нашого виробника. Тому я думаю, що протягом місяця-двох ми вже почнемо працювати в цьому напрямку”, – наголосив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com