В Україні зросли ціни на імпортні огірки через скорочення місцевої продукції - Запоріжжя.Info

В Україні зросли ціни на імпортні огірки через скорочення місцевої продукції

На сьогоднішній день основна пропозиція на ринку тепличних огірків в Україні становить імпортна продукція, завезена з Туреччини. За словами операторів ринку, така ситуація цілком традиційна для українського ринку в поточний період.

«На даний момент українські тепличні комбінати практично не поставляють на ринок місцеві огірки, з огляду на те, що поточний оборот даної культури фактично підійшов до кінця», — йдеться в повідомленні.

Незважаючи на те, що поставки цієї продукції з Туреччини продовжують збільшуватися, за оцінками учасників ринку, пропозиція тепличних огірків як і раніше залишається досить обмеженою, що в умовах стабільного попиту, і дає можливість трейдерам і далі підвищувати ціну на імпортну продукцію.

«На сьогоднішній день турецькі огірки надходить в продаж по 30−35 грн/кг (1,05−1,23 $/кг), що в середньому на 15% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня», — додали аналітики. В результаті, на сьогоднішній день ціни на імпортні огірки в Україні вже в середньому на 16% вище, ніж в аналогічний минулорічний період. «Оператори ринку не виключають, що вже найближчим часом може істотно збільшиться пропозиція імпортних огірків виробництва Туреччина, що трохи сповільнить цінове зростання в даному сегменті», — прогнозують фахівці.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com