Улюбленій криптовалюті Ілона Маска пророкують швидкий занепад вже у 2022 – Запоріжжя Інфо

Улюбленій криптовалюті Ілона Маска пророкують швидкий занепад вже у 2022

Аналітики спрогнозували обвал курсу Dogecoin на 50%.

Попри беззастережну прихильність та любов Ілон Маска, найдорожча “жартівлива” криптовалюта Dogecoin продовжує втрачати свої позиції.

Якщо ще якихось пів року тому DOGE торгувалася на рівні вище $0,7, а один твіт одіозного бізнесмена міг завищити ціну токена на десятки відсотків, то зараз вона відкотилася до позначки в $0,17 (зниження на 77%) та мляво реагує навіть на важливі фундаментальні новини.

Наприклад, тижнем раніше Tesla дозволила розплачуватися за свій мерч в “догекоїнах”. При цьому в компанії наголосили, що інші криптовалюти не приймають і не повернуть, якщо покупець все ж спробує їх відправити. На тлі анонсу ціна додалася на 16%, до $0,2, але скоректувалася вже до вечора того ж дня.

У контексті цього експерти ринку вкотре нагадали, що Dogecoin варто розглядати виключно як спекулятивний токен. Зокрема на його зростання впливають користувачі Reddit і конкретних спільнот, які скоординовано купують токен з бажанням досягти його вартості в 1$.

Доля всіх “мем-токенів” буде обумовлюватися трендами біткоїна і основних альткоїнів, наголошують аналітики ресурсу Bestchange. Якщо до кінця місяця тиск так званих “ведмедів” на ринок посилиться і з’явиться реальний ризик настання “криптозими” у 2022 році, тоді нічого позитивного від DOGE чекати не варто, вважають експерти.

У компанії 8848 Invest відзначають, що з технічної точки зору Dogecoin зараз дуже схожий з динамікою головної криптовалюти:

  • падіння в травні-липні 2021 року за структурою схоже на падіння біткоїна з максимумів у 2018 році;
  • поточний флет нагадує поведінку біткоїна в листопаді 2018 року перед тим, як він знизився до позначки близько $3 тис.

Експерти прогнозують, що для Dogecoin це лише початок і майбутня хвиля зниження у 2022 році відкотить криптовалюту до позначки $0,08, тобто ще на 53% від нинішніх рівнів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com